Myclub vi gick upp 8april

HK Varberg styrelse 2019/2020

Styrelse
Ordförande Peter Ideböhn peter@hkvarberg.se
Vice ordförande Nils Gordh nils.gordh@apelviken.se
Ledamöter Kent Carlson kent@rchiss.se
Sanna Wulkersanna@wulker.se
Magnus Söhrström magnus@hkvarberg.se
Annika Cauchy
Suppleanter Pontus Lindberg pontus.lindberg@atea.se
Eva-Lotta Peterson magnus@hkvarberg.se
Adjungerad ungdom Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Adjungerad sponsorer Hans Bergqvist hans@simplicity.se
Adjungerad elittränare Hans Karlsson hans@hkvarberg.se
Md webp.net gifmaker
Md webp.net gifmaker
Md webp.net gifmaker
Md webp.net gifmaker
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub