HK Varberg styrelse 2019/2020

Styrelse
Ordförande Peter Ideböhn peter@hkvarberg.se
Vice ordförande Nils Gordh nils.gordh@apelviken.se
Elitansvarig Kent Carlson kent@rchiss.se
Ekonomi Sanna Wulkersanna@wulker.se
Suppleanter Magnus Söhrström magnus@hkvarberg.se
CSR ansvarig Annica Cauchy annica.cauchy@gmail.com

Pontus Lindberg pontus.lindberg@atea.se
Eva-Lotta Peterson evalotta@meridio.se
Adjungerad ungdom Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Adjungerad sponsorer Hans Bergqvist hans@simplicity.se
Adjungerad elittränare Hans Karlsson hans@hkvarberg.se
Md bokabiljett
Md csr vsu hk varberg myclub
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub