Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 17 (01/02/03) Ida Bergman
Denis Koraca
ida_bergman@live.se
denis.koraca@wsp.com
Flickor 13 (04/05/06)
Hans Bergqvist
hans@simplicity.se
Flickor 11 (07)
Josefine Bergqvist
josefine@josefinebergqvist.se
Flickor 10 (08)
Karolina Tilly
karolina.tilly@outlook.com
Flickor 09 (09) Karolina Tilly karolina.tilly@outlook.com
Pojkar 19 (99/00/01/02/03) Carl Aronius carl_aronius@hotmail.com
Pojkar 14 (04/05) Stefan Berntsson stefan.berntsson@varberg.se
Pojkar 12 (06) Mattias Sasserson mattias.sassersson@gmail.com
Pojkar 11 (07) Helena Silversjö helena.silversjo@gmail.com
Pojkar 10 (08) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 09 (09) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Handbollskolan (10/11/12/13) Peter Sörling
peter.sorling@hotmail.com
Bollekis (14/15/16) Mattias Roth
mattias@hkvarberg.se


Md webp.net gifmaker 1
Md webp.net gifmaker 2
Md webp.net gifmaker 3
Md webp.net gifmaker 4
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub