Hkv banner hemsida mar24

Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 15 (födda 2009) Mikael Annbrink mikael.annbrink@gmail.com
Flickor 14 (födda 2010) Anna Carlson annacarlson@telia.com
Flickor 13 (födda 2011) Therese Karlsson therese@hkvarberg.se
Flickor 12 (födda 2012) Andreas Åstrand andreas.astrand81@outlook.com
Flickor 11 (födda 2013) Daniel Brixler brixlerdaniel@gmail.com
Flickor 10 (födda 2014) Alexander Bremberg alexander.bremberg@hotmail.com
Flickor 9 (födda 2015) Pontus Lindberg pontus@ekkono.ai
Flickor 8 (födda 2016) Mårten Bäckström Fransson
marten.fransson@gmail.com
Pojkar 16 (födda 2008) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 15 (födda 2009) Sebastian Lind seblind82@gmail.com
Pojkar 14 (födda 2010) Tomas Andersson tsa@ksu.se
Pojkar 13 (födda 2011) Johan Bengtsson benganvbg@hotmail.com
Pojkar 12 (födda 2012) Sebastian Hedberg sebastian@aeshedberg.com
Pojkar 11 (födda 2013) Mattias Roth mattias@hotmail.se
Pojkar 10 (födda 2014) Dan Winnberg dan_winnberg@hotmail.com
Pojkar 9 (födda 2015) Sofia Öijdahl sofia.oijdahl@gmail.com
Pojkar 8 (födda 2016) Johan Ringqvist johan.ringqvist@gmail.com
Handbollskolan/Boll-lekis Tvååker Martin Vestesson martin_vestesson@hotmail.com
Handbollskolan födda 2017 lördag Carl Sahlén calle.sahlen@gmail.com
Handbollskolan födda 2017 söndag Pontus Lindberg pontus@ekkono.ai
Handbollskolan födda 2018/19 lördag Vakant kansli@hkvarberg.se
Handbollskolan födda 2018/19 söndag Robert Karlsson robertkarlsson90@hotmail.com
Boll-lekis födda 2020- lördag Carl Sahlén calle.sahlen@gmail.com
Boll-lekis födda 2020- söndag Vakant kansli@hkvarberg.se


Nyheter via RSS
Levererat av MyClub