Neutral banner anton

Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 16 (04/05/06) Hans Bergqvist hans@simpilicity.se
Flickor 13 (07) Torbjörn Svensson info@texmar.se
Flickor 12 (08) Karolina Tilly karolina.tilly@outlook.com
Flickor 11 (09) Mikael Annbrink mikael.annbrink@gmail.com
Flickor 10 (10/11) Slaviša Pastuhović slavuj_2@hotmail.com
Pojkar 14 (06/07) Mattias Sassersson m.sassersson@gmail.com
Pojkar 12 (08) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 11 (09) Sophie Eierborg sophie@sobei.se
Pojkar 10 (10) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 9 (11) Johan Törnäng rektor@nyhemsskolan.se
Handbollskolan Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Bollekis Mattias Roth mattias@hkvarberg.se


Md csr vsu hk varberg myclub
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub