Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 15 (Födda 2007) Torbjörn Svensson info@texmar.se
Flickor 14 (Födda 2008) Karolina Tilly karolina.tilly@outlook.com
Flickor 13 (Födda 2009) Mikael Annbrink mikael.annbrink@gmail.com
Flickor 12 (Födda 2010) Anna Carlson annacarlson@telia.com
Flickor 11 (Födda 2011) Therese Karlsson therese@ottostugan.se
Flickor 10 (Födda 2012) Andreas Åstrand andreas.astrand81@outlook.com
Flickor 9 (Födda 2013) Daniel Brixler brixlerdaniel@gmail.com
Flickor 8 (Födda 2014) Alexander Bremberg alexander.bremberg@hotmail.com
Pojkar 16 (Födda 2006/07) Mattias Sassersson m.sassersson@gmail.com
Pojkar 14 (Födda 2008) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 13 (Födda 2009) Sebastian Lind seblind82@gmail.com
Pojkar 12 (Födda 2010) Tomas Andersson tsa@ksu.se
Pojkar 11 (Födda 2011) Sebastian Hedberg sebastian@aeshedberg.com
Pojkar 10 (Födda 2012) Sebastian Hedberg sebastian@aeshedberg.com
Pojkar 9 (Födda 2013) Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Pojkar 8 (Födda 2014) Alexander Bremberg alexander.bremberg@hotmail.com
Handbollskolan/Boll-lekis Tvååker Johannes van Lokhorst johannesvanlokhorst@gmail.com
Handbollskolan födda 2015 Sofia Öijdahl sofia.oijdahl@gmail.com
Handbollskolan födda 2016/17 lördag Linda Wallin lindjo_81@hotmail.com
Handbollskolan födda 2016/17 söndag Pontus Lindberg pontus.lindberg@atea.se
Bollekis Kansliet kansli@hkvarberg.se


Md rityta 2
Md help
Md socialamedier
Md klubbshop webresurser ts
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub