Myclub banner 1okt

Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 14 (04/05/06) Hans Bergqvist hans@simpilicity.se
Flickor 12 (07) Josefine Bergqvist josefine@josefinebergqvist.se
Flickor 11 (08) Karolina Tilly karolina.tilly@outlook.com
Flickor 10 (09) Marianne Mortensen marianne.annestorp@gmail.com
Flickor 9 (10) Slaviša Pastuhović slavuj_2@hotmail.com
Pojkar 16 (03/04) Roger Lagergren lagergren.ro@hotmail.com
Pojkar 13 (06/07) Mattias Sassersson m.sassersson@gmail.com
Pojkar 11 (08) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 10 (09) Sophie Eierborg

sophie@sobei.se

Pojkar 9 (10) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Handbollsskolan 2011/12 Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Handbollsskolan 2013/14 Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Bollek lördag William Fälth lars.william.falth@gmail.com
Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Johan Ringqvist johan.ringqvist@gmail.com
Bollek söndag Pontus Lindberg pontus.lindberg@atea.se

Rikard Svensson rikardlarssvensson@gmail.com
Johannes von Lokhorst johannesvanlokhorst@gmail.com


Md bokabiljett
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub