Neutrabanner

Våra ungdomslag och ledare

Välkommen att kontakta våra ansvariga ledare direkt om du är intresserad av att börja spela handboll.

Flickor 14 (Födda 2007) Torbjörn Svensson info@texmar.se
Flickor 13 (Födda 2008) Karolina Tilly karolina.tilly@outlook.com
Flickor 12 (Födda 2009) Mikael Annbrink mikael.annbrink@gmail.com
Flickor 11 (Födda 2010) Anna Carlson annacarlson@telia.com
Flickor 10 (Födda 2011) Anna Carlson annacarlson@telia.com
Flickor 9 (Födda 2012) Slavisa Pastuhovic pastuhovics1210@outlook.com
Flickor 8 (Födda 2013) Johannes van Lokhorst johannesvanlokhorst@gmail.com
Pojkar 15 (Födda 2006/07) Mattias Sassersson m.sassersson@gmail.com
Pojkar 13 (Födda 2008) Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Pojkar 12 (Födda 2009) Sebastian Lind seblind82@gmail.com
Pojkar 11 (Födda 2010) Christofer Liljegren christofer.liljegren@renta.se
Pojkar 10 (Födda 2011) Sebastian Hedberg sebastian@aeshedberg.com
Pojkar 9 (Födda 2012) Sebastian Hedberg sebastian@aeshedberg.com
Pojkar 8 (Födda 2013) Mattias Roth mattias@hkvarberg.se
Handbollskolan Peter Sörling peter.sorling@hotmail.com
Bollekis Mattias Roth mattias@hkvarberg.se


Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub