Neutral banner william sept

Ungdomssektionen

Om du vill komma in kontakt med någon i Ungdomssektionen (US), maila i första hand mattias@hkvarberg.se

Medlemmar i US säsongen 2020/2021

Mattias Roth - mattias@hkvarberg.se

Lisa Fallhagen - lisa.fallhagen87@gmail.com

Karolina Tilly - karolina.tilly@outlook.com

Johan Vestbö - johan.vestbo@gmail.com

Tobbe Svensson - info@texmar.se

Hans Bergqvist - hans@simplicity.se

Simon Aulén - simon@hkvarberg.se

Sebastian Hedberg - aes.hedberg@gmail.com

Yvonne Sandgren, reps. kansli - yvonne@hkvarberg.se

EvaLotta Petersson reps. styrelsen - evalotta@hkvarberg.se

Md csr vsu hk varberg myclub
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub