Banner jubileumskort

Våra kommittéer

Tillsammans – är ett av föreningens tre ledord

De andra två är; Stolta och Starka

Tillsammans står för; allas likas värde i en trygg idrottsmiljö. Vi i HK Varberg tar vårt samhällsansvar. Till sist; HK Varberg skulle inte fungera, om inte ett antal medlemmar tog på sig olika uppdrag. Fler eldsjälar behövs alltid oavsett om det är ett litet eller stort uppdrag.

Du är välkommen till HK Varberg och kan göra skillnad, bli en del i ett sammanhang som bygger på glädje och gemenskap. Kontakta någon i respektive kommitté här nedan så får du veta mer.

Hoppas vi ses!

Elit- & sportkommitté
Kent Carlson, ansvarigkent.carlson@outlook.com
Jeanette Bengtssonjeanette@jb-forvaltning.se
Jonathan Lindbergjonathan_lindberg_1@hotmail.com
Daniel Lindgrendaniel_lindgren@hotmail.com
Joakim Westerbergjoakim.westerberg@kylkvalitet.se
Jonas Wulkerjonas@wulker.se
Damkommitté
Felix Vastersson ansvarigfelix.hammarberg@hotmail.com
Helene Bay Jensenhelene_bay@hotmail.com
Slaviša Pastuhović pastuhovics1210@outlook.com
Ungdomskommitté
Felix Vastersson, ansvarigfelix.hammarberg@hotmail.com
Jessica Anderssonander.jessica@gmail.com
Helene Bay Jensenhelene_bay@hotmail.com
Daniel Brixlerbrixlerdaniel@gmail.com
Nathalie Fälthnf.falth@gmail.com
Daniel Lindrooslindroos_daniel@hotmail.com
Simon Aulén, kanslisimon@hkvarberg.se
Sponsorkommitté
Måns Lundahl, ansvarigmans@hkvarberg.se
Hans Bergqvisthans@simplicity.se
Jimmy Hjalmarssonjimmy.hjalmarsson@telia.com
Peter Ideböhnpeter@rydholmsmode.se
Therese Karlssontherese@ottostugan.se
Daniel Lindgrendaniel_lindgren@hotmail.com
Torbjörn Svenssoninfo@texmar.se
Event- & Marknadskommitté
Måns Lundahl, ansvarigmans@hkvarberg.se
Helene Bay Jensenhelene_bay@hotmail.com
Hans Bergqvisthans@simplicity.se
Magnus Söhrströmmagnus@reklamporten.com
Boll-plank
VakantP2008 - F2007/08
Mattias Sasserssonm.sassersson@gmail.comP2009 - F2009
Britta Sund Carlsonbritta.sundcarlson@gmail.comP2010 - F2010/11
Ulrika Andrén/Mattiasulrika.andren@vattenfall.comP2012 - F2012
Cecilia Bragcecilia.brag@ciaoip.seP2013 - F2013
Ulrika Andrénulrika.andren@vattenfall.comP2014 - F2014
Mikael Classonmikaelclasson275@gmail.seDam - & U-lag
Md jubileumskortetsocialamedier
Köp årets säsongskort här!
Md klubbshop webresurser ts
Md socialamedier
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub